nastavit
jako homepage
přidat
do oblíbených
nápověda přidat ZDARMA
odkaz do katalogu
dnes je neděle 22. dubna 2018, svátek má Evžénie, zítra Vojtěch
banan webhosting
CHCETE ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST VAŠICH STRÁNEK?
    PRAKTICKÉ INFORMACE NAJEDNOU: Jízdní řády Telefoní seznam Humor.cz Kina, divadla, kluby i-Kultura.cz Xchat.cz Tvorba www stránek Videlijsmese.cz
    ONLINE RADIO: Evropa 2 Rock Zone Hip Hop Vibes Radio FAJN Rádio ČRO 1 Radiožurnál Rádio HELAX Impuls KISS Hády Rádio 1 ČRo 4 - Radio Wave


PRAVIDLA PRO FIREMNÍ ZÁPISY

Obecná pravidla
Do katalogu lze zařadit pouze zápisy českých firem a projektů nebo českých zastoupení mezinárodních firem a institucí.

Název firmy
V případě firmy uvádějte název dle živnostenského listu nebo obchodního rejstříku (kontroluje administrátor). V případě e-shopu uvádějte název ve tvaru Nazev-eshopu.cz. Název musí být uveden vždy s prvním písmenem velkým, ostatními malými (výjimku tvoří oficiální zkratky). Nepřípustné je přidávat do názvu firmy dodatky nebo klíčová slova, pokud se nevyskytují v názvu firmy v rejstřících.

Adresa
Adresu vkládejte vždy ve tvaru: Novákova 14, 112 00 Praha 3
Není přípustné používat jiny tvar adresy, zakázáno je např. Praha 3, Novákova 14, atd. Pokud adresa obsahuje ulici, musí být tato uvedena přesně. Například ulice "Generála Laudona" nesmí být zkracována na "Gen. Laudona", atd.

URL - adresa WWW stránek
Uvedená WWW adresa musí mít obsah v českém jazyce a musí odkazovat na hlavní stránky firmy, nikoli některou konkrétní podstránku a nesmí se jednat o přesměrovanou doménu (redirect). Pokud firma nemá vlastní WWW stránky, nelze místo nich použít záznam z jiné databáze či adresáře firem.

Popis činnosti
Popis činnosti firmy musí být souhrn činností firmy v logických větách v českém jazyce. Musí zahrnovat činnost celé firmy, tedy centrály i případných poboček a divizí. Administrátoři obsahu (katalogu) si vyhrazují si právo upravit konečné znění u neplaceného (negarantovaného) firemního zápisu. Základní zápis povoluje použít max. 400 znaků, v případě potřeby lze počet znaků rozšířit, a to formou placených zápisů (podmínky zde)

Kategorie
Každý zápis firmy může být zařazen v jedné kategorii. Musí se jednat o kategorii co nejpřesněji vystihující činnosti firmy.

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Podoba firemních zápisů, ať již placených nebo neplacených, podléhá těmto závazným pravidlům. Jakékoli porušení zde uvedených pravidel může mít za následek editaci či smazání firemního zápisu.

Administrátoři obsahu katalogu si vyhrazují právo upravit konečné znění popisu činnosti u neplaceného (negarantovaného) firemního zápisu.

Portál NAJEDNOU.CZ nenese jakoukoli zodpovědnost za škody či ušlý zisk vzniklé uvedením podoby odkazu do souladu s těmito pravidly ať již v okamžiku zatřízení zápisu či během pozdější kontroly.

Portál NAJEDNOU.CZ si vyhrazuje právo na odeslání informací o změnách firemního katalogu pro všechny firmy v něm umístěné.

Správce katalogu si vyhrazuje právo přeřadit firemní zápis, u kterého zjistí spekulaci s názvem firmy za účelem zvýhodnění zařazení v katalogu, na jím určené pořadí. Toto pravidlo platí jak pro neplacené, tak pro placené firemní zápisy.


NAJEDNOU.CZ 2007-10 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo grafické studio SYNAPSE5.COM
o portálu reklama pravidla pro zápis do katalogu typy firemních zápisů chcete zvýšit svou návštěvnost? jak přidat firmu CZIN.eu