nastavit
jako homepage
přidat
do oblíbených
nápověda přidat ZDARMA
odkaz do katalogu
dnes je neděle 22. dubna 2018, svátek má Evžénie, zítra Vojtěch
banan webhosting
CHCETE ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST VAŠICH STRÁNEK?
    PRAKTICKÉ INFORMACE NAJEDNOU: Jízdní řády Telefoní seznam Humor.cz Kina, divadla, kluby i-Kultura.cz Xchat.cz Tvorba www stránek Videlijsmese.cz
    ONLINE RADIO: Evropa 2 Rock Zone Hip Hop Vibes Radio FAJN Rádio ČRO 1 Radiožurnál Rádio HELAX Impuls KISS Hády Rádio 1 ČRo 4 - Radio Wave

Vzdělání » Výukové kurzy
reklama

AbecedaPC - Počítačová školení    Domažlická 15, 130 00 Praha 3; Mnichovická 173, 280 00 Kolín
Počítačová školení Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access, Project, AutoCAD, AutoCAD Architecture, Revit Architecture, Corel, Adobe a tvorba webových stránek. Školení v učebnách v Praze, v Kolíně nebo u zákazníků po celé ČR. Firemní a individuální školení i otevřené kurzy.
http://skoleni.abecedapc.cz


ACREA CR    Krakovská 7 110 00 Praha 1
Prodej, výuka, poradenství v statistických programech IBM Busines Analytics. Nabizíme dataminingové, analytické, statistické služby.
http://acrea.cz


Dipl. Psych. Lucie Bouzková - interkulturní komunikace a psychologie    Pardubická 879, 53701, Chrudim
Lektorka interkulturní komunikace a psychologie. Lektorská činnost a poradenství jako psycholožka se zaměřením na zlepšení komunikace mezi příslušníky různých kultur: interkulturní trénink, management, teambuilding, vyjednávání, řešení konfliktů aj.
http://www.bouzkova.cz/


Diverta, a.s.    Tuchorazská 1433, 28201 Český Brod
Společnost zaměřená na vzdělávání a tréninky v oblasti soft-skills, personální a manažerské poradenství, realizaci rekvalifikačních programů.
http://www.diverta.cz


Doučování Ostrava    Přemyslovců 63, 70900, Ostrava
Doučování angličtiny, matematiky, češtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny, italštiny, fyziky, chemie, biologie a dalších. Výuka hry na klavír, kytaru, bicí, flétnu, housle, učitelé zpěvu. Ostrava a okolí, od 150 Kč/60 minut, dojíždění lektora zdarma.
http://www.doucovaniostrava.cz


Doučování Praha    Erbenova 221/5, 150 00 Praha
Zprostředkování doučování, výuka, velká databáze více jak 2000 lektorů. Doučování matematiky, angličtiny, němčiny, češtiny, hudby a jiné. Dojíždění vyučujícího po Praze je zdarma, ceny od 200 Kč/60 minut.
http://www.doucovanipraha.cz


Doučování v Brně    Husova 200/16, 602 00 Brno
Zprostředkování doučování předmětů, jazyků a hudby v Brně. Více jak 1000 lektorů je připraveno nabídnout vám svoje služby a pomoci s matematikou, angličtinou, němčinou, češtinou a dalšími předměty. Ceny od 150 Kč/60 min, dojíždění zdarma. Možnost výběru učitele.
http://www.doucovanivbrne.cz


Doučování žáků ZŠ, SŠ    ČR
Doučování, příprava na zkoušky, reparáty. Zajistíme levné a kvalitní individuální doučování pro žáky ZŠ, SŠ, pomoc s přípravou na přijímací zkoušky na SŠ, VŠ, k maturitě, k reparátu. Standartní předměty, jazyky, IT. Domácí doučování. Pro dospělé možnost výuky jazyků a informatiky.
http://www.doucovani.7x.cz


Elektronický kurz pro střední školy: Základy algoritmizace a programování    praha
Volně přístupný elektronický kurz, jehož rozsah odpovídá kapitole Algoritmizace a základy programování, makra (původně předpokládaných) státních maturit. Je rozdělen do tří částí – základních pojmů, tvorby vývojových diagramů a programování maker. Jednotlivé části jsou zamýšleny pro samostudium žák
http://algoritmizace.asp2.cz


enastenka.cz - Jazykové kurzy, seminárky, inzerce pro studenty    ČR
eNASTENKA.cz - Portál eNastenka.cz nabízí jazykové kurzy, anglické kurzy, německé kurzy, inzerce pro studenty, inzeráty, počítačové kurzy a seminárky.
http://www.enastenka.cz


Last Minute
celkem 30 odkazů v této kategorii

stránka  1  2  3   další »
NAJEDNOU.CZ 2007-10 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo grafické studio SYNAPSE5.COM
o portálu reklama pravidla pro zápis do katalogu typy firemních zápisů chcete zvýšit svou návštěvnost? jak přidat firmu CZIN.eu