nastavit
jako homepage
přidat
do oblíbených
nápověda přidat ZDARMA
odkaz do katalogu
dnes je neděle 22. dubna 2018, svátek má Evžénie, zítra Vojtěch
banan webhosting
CHCETE ZVÝŠIT NÁVŠTĚVNOST VAŠICH STRÁNEK?
    PRAKTICKÉ INFORMACE NAJEDNOU: Jízdní řády Telefoní seznam Humor.cz Kina, divadla, kluby i-Kultura.cz Xchat.cz Tvorba www stránek Videlijsmese.cz
    ONLINE RADIO: Evropa 2 Rock Zone Hip Hop Vibes Radio FAJN Rádio ČRO 1 Radiožurnál Rádio HELAX Impuls KISS Hády Rádio 1 ČRo 4 - Radio Wave

Vzdělání » Jazykové školy
reklama

   Libušina 12, 37006 České Budějovice
Jazyková škola České Budějovice pod vedením Evy Polenské se zaměřuje na výuku anglického jazyka. Více jak 20 let Vás naše jazyková škola připravuje na Cambridgské zkoušky nebo k PET zkoušce. V obci České Budějovice máme dlouhou tradici a naše jazyková škola učí všechny od dětí, učitelů až po vojáky.
http://www.mluvimeanglicky.eu


cloverleaf.cz - Jazyková škola    Dolní 31 ( naproti ČEZ arény ),Ostrava-Zábřeh,70030
Jazyková škola poskytující jazykové kurzy angličtiny, španělštiny, ruštiny, francouzštiny, polštiny a češtiny pro cizince. Pořádáme kurzy pro veřejnost, firemní klientelu, pomaturitní studium, rekvalifikační kurzy a prázdninové intenzívní kurzy.
http://www.cloverleaf.cz/


Eschola - kurzy obchodní angličtiny    Spartakovců 6014/3 Ostrava - Poruba 70800
Specializujeme se na kurzy odborně zaměřené angličtiny a tréninky komunikačních dovedností. Pomáháme Vám tak efektivněji se dorozumět v zaměstnání, lépe prezentovat výsledky Vaší práce, lépe jednat a komunikovat v obchodním anglickém prostředí.
http://www.eschola.cz


ESL- jazykové pobyty    Blanická 28,120 00 Praha 2
Jazykové pobyty v zahraničí, partnerské školy po celém světě.
http://www.esl-jazykovky.cz


Channel Crossings    Thámova 681/32, 186 00 Praha 8
Jazyková agentura Channel Crossings - specialista na firemní výuku, kurzy pro veřejnost, studium v zahraničí a překlady a tlumočení.
http://www.chc.cz


Jazyková škola IDEA, s.r.o.    Národní třída 16, 696 01 Hodonín
Výuka angličtiny, němčiny a dalších světových jazyků v individuálních, firemních i docházkových kurzech v Hodoníně, Brně a okolí. Komplexní servis v oblasti překladů, tlumočení a firemního vzdělávání.
http://www.ideajs.cz


Jazyková škola Presto    Na Příkopě 31, 110 00 Praha 1
Moderně vybavená jazyková škola v centru Prahy nabízí kvalitní jazykové kurzy pro firmy i veřejnost. Angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština, italština, čínština i čeština pro cizince.
http://www.presto-skola.cz/


Jazyková škola Royalschool v Brne    Údolní ulice 222/5, 602 00Brno (1. patro)
Jsme jazyková škola vyučující anglický jazyk Callanovou metodou. Naučíme Vás anglicky za čtvrtinu času v porovnání s tradičními metodami. Zájemci o kurzy se mohou přihlásit prostřednictvím přihlášky, telefonicky nebo e-mailem. Pro ty, kteří se chtějí nezávazně otestovat jsme připravili free test.
http://www.royalschool.cz


Kurzy angličtiny Praha    U družstva Ideál 1516/3, 140 00 Praha
Nabízíme kvalitní intenzivní kurzy angličtiny v Praze pro skupiny, jednotlivce, firmy. Máme pouze zkušené lektory. Ukázková hodina zdarma. Večerní kurzy pro dospělé, denní kurzy pro firmy. Zaručíme rychlý postup v jazykových dovednostech.
www.kurzy-anglictiny.eu


Kurzy-jazykové.cz - jazykové školy a jazykové kurzy v ČR    ČR
Kompletní databáze jazykových škol a firem poskytujících jazykové vzdělávání v České republice.
http://www.kurzy-jazykove.cz


Last Minute
celkem 15 odkazů v této kategorii

stránka  1  2   další »
NAJEDNOU.CZ 2007-10 © Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo grafické studio SYNAPSE5.COM
o portálu reklama pravidla pro zápis do katalogu typy firemních zápisů chcete zvýšit svou návštěvnost? jak přidat firmu CZIN.eu